Cały mecz: Śląski ZPN – Łódzki ZPN 06.07.2018

XXIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2018- ostatni mecz w grupie , decydujący o tym który z zespołów zagra o 3 miejsce Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.   Śląski ZPN 1. Maksymilian Ćwik 4. Hubert Skwara-Sych 5. Bartosz Zarębski 6. Jerzy Tomal 7. Łukasz Gajda 9. Jakub Kuczera 10.Jakub Bieroński 11.Mateusz Magdziarz 15.Patryk Rusek 16.Tomasz Wójtowicz 17.Kacper Łukaszek Rezerwowi 12.Dawid Wrzosek 2. Kosma Zawada 3. Dawid Błasik 13.Szymon Majewski 19.Bartosz Bąk 20.Natan Wysiński Łódzki ZPN…

Cały mecz: Śląski ZPN – Małopolski ZPN 04.07.2018

Materiał płatny Niestety ten materiał jest płatny, proszę wykupić dostęp Cały mecz: Śląski ZPN – Małopolski ZPN 04.07.2018 19.90zł Dodaj do koszyka

Cały mecz: Śląski ZPN – Małopolski ZPN 04.07.2018

XXIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2018- w drugim spotkaniu Śląski ZPN podejmował Małopolski ZPN.   Śląski ZPN 1. Maksymilian Ćwik 2. Kosma Zawada 5. Bartosz Zarębski 7. Łukasz Gajda 8. Bartosz Baranowicz 9. Jakub Kuczera 10.Jakub Bieroński 11.Mateusz Magdziarz 15.Patryk Rusek 17.Kacper Łukaszek 20.Natan Wysiński Rezerwowi 3. Dawid Błasik 4. Hubert Skwara-Sych 6. Jerzy Tomal 12.Dawid Wrzosek 13.Szymon Majewski 16.Tomasz Wójtowicz 19.Bartosz Bąk Małopolski ZPN 1. Oskar Witek 2. Patryk Warczak…

Cały mecz: Zachodniopomorski ZPN – Śląski ZPN 03.07.2018

Materiał płatny Niestety ten materiał jest płatny, proszę wykupić dostęp Cały mecz: Zachodniopomorski ZPN – Śląski ZPN 03.07.2018 19.90zł Dodaj do koszyka

Cały mecz: Zachodniopomorski ZPN – Śląski ZPN 03.07.2018

XXIV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2018- w pierwszym meczu Zachodniopomorski ZPN mierzył się z Śląskim ZPN. Zachodniopomorski ZPN 12.Łukasz Łęgowski 2. Piotr Karwowski 4. Maciej Białczyk 5. Jakub Uzar 6. Mateusz Łęgowski 7. Jakub Rośczak 9. Hubert Turski 10.Kacper Kozłowski 11.Olaf Korczakowski 14.Kryspin Leśniak 18.Mateusz Jasiński Rezerwowi 1. Nikodem Sujecki 3. Gracjan Szyszka 8. Jakub Szynkielewski 13.Adam Stefański 15.Michał Roszczyk 16.Jakub Stachnik 17.Mateusz Bąk Śląski ZPN 1. Maksymilian Ćwik 2. Kosma…

Cały mecz: Orlęta Kielce – KKP Korona Kielce 20.06.2018

Zobacz cały mecz pomiędzy Orlętami Kielce a KKP Koroną Kielce. Orlęta Kielce 1. Kacper Kubicki 2. Jakub Niedziałek 5. Wiktor Nasidłowski 9. Mikołaj Susło 10.Adrian Foks 11.Patryk Ciszowski 13.Kamil Kozubek 17.Kamil Gocał 19.Michał Pokora 21.Jakub Moralski 22.Mateusz Kawecki Rezerwowi 3. Mateusz Czechowski 14.Piotr Moralski 16.Kamil Kijanka KKP Korona Kielce 12.Piotr Tomaszewski 2. Marcel Kudzia 4. Michał Matusiewicz 7. Konrad Głowacki 9. Bartłomiej Juszczyk 11.Piotr Szczepański 20.Radosław Seweryś 21.Bartosz Kralka 22.Iwo…

Cały mecz: Orlęta Kielce – KKP Korona Kielce 20.06.2018

Materiał płatny Niestety ten materiał jest płatny, proszę wykupić dostęp Promocja! Cały mecz: Orlęta Kielce – KKP Korona Kielce 20.06.2018 19.90zł 10.00zł Dodaj do koszyka

Cały mecz: Garbarni Kraków – Tomasovia 16.06.2018

Materiał płatny Niestety ten materiał jest płatny, proszę wykupić dostęp Promocja! Cały mecz: Garbarnia Kraków – Tomasovia 16.06.2018 19.90zł 10.00zł Dodaj do koszyka

Cały mecz: Garbarni Kraków – Tomasovia 16.06.2018

Garbarnia Kraków podejmuje Tomasovię Tomaszów Mazowiecki w 1 meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-19. Garbarnia Kraków 1. Mateusz Buryło 2. Konrad Wąsik 3. Daniel Penszkal 5. Kamil Radłowski 6. Bartłomiej Mruk 7. Bartosz Baran 9. Mateusz Piotrowski 10.Marcin Kołton 11.Patryk Paczka 14.Paweł Kloc 15.Oskar Baranik Rezerwowi 22.Adrian Gawor 4. Kacper Klimczyk 8. Aleksander Strzeboński 13.Dawid Pasternak 16.Dominik Wójcik 17.Marcin Buda 20.Daniel Obtułowicz Tomasovia 99.Karol Krawczyk 5. Piotr…