Nadszedł czas zmian… zanosi się na rozbrat z piłką młodzieżową

Nie tak wyobrażaliśmy sobie zakończony sezon 2018/19, który ostatecznie zmusił nas do podjęcia radykalnych decyzji w kwestii funkcjonowania Cfsport-u. Niestety, w dużym stopniu wycofujemy się z piłki młodzieżowej, szczególnie w kontekście czasochłonnej realizacji skrótów na rzecz transmisji na żywo, a także zmieniamy zasady rozliczeń oraz ceny świadczonych przez nas usług.

Brak pisemnych umów, zaufanie do zleceniodawców w kwestii rezerwacji terminów oraz wyrozumiałe podejście do płatności za wykonaną usługę, sprawiły, że wiosną notorycznie stawiano nas pod ścianą. Rezygnowanie z realizacji meczów na kilkanaście, a nawet kilka godzin przed zleconym spotkaniem, podobnie jak opóźnienia w płatnościach czy kompletny brak regulacji zobowiązań powiązany z unikaniem kontaktu pozbawiło nas nadziei na „lepsze jutro” w dotychczasowej formie.

Na żywo i w Pay-Per-View

Widząc negatywny trend postanowiliśmy wdrożyć transmisje na żywo w systemie PPV, co zaowocowało ponad dwudziestoma realizacjami meczów piłkarskich i żużlowych. Oczywiście, streaming niesie za sobą ryzyko problemów technicznych wynikających w szczególności z kiepskiej infrastruktury na stadionach oraz brakiem dostępu do stałego łącza, jednak przeprowadzone dotychczas transmisje z użyciem internetu mobilnego przebiegały pomyślnie i jesteśmy przekonani, że nowo obrany kierunek to jedyna możliwa forma kontynuowania naszej działalności.

Mecze młodzieżowe tak, ale…

Transmisje na żywo niosą za sobą większe koszty realizacji. Zdecydowanie nie wyobrażamy sobie meczów bez udziału komentatora, pełnych grafik oraz powtórek kluczowych sytuacji. To wszystko sprawia, że transmisja meczu piłkarskiego realizowana na naszym kanale YouTube, będzie droższa i wyniesie 600zł netto, a jej przeprowadzenie uwarunkowane będzie możliwościami obiektu na którym odbędzie się dany mecz. Dotyczy to w zasadzie meczów młodzieżowych, gdyż mecze na szczeblu 2 i 3 ligi seniorskiej będą transmitowane w systemie PPV w cenie ok. 15zł.

By ograniczyć nasze ryzyko do minimum informujemy, że potwierdzeniem zamówienia i warunkiem koniecznym do pojawienia się nas na poszczególnym meczu, będzie wcześniejsze opłacenie naszej usługi. Dotyczy to zarówno transmisji meczu jak i realizacji filmów personalnych.

Koszt montażu filmu personalnego z dniem dzisiejszym wynosić będzie 400zł netto, a zleceniodawca zobligowany jest przesłać nam wybrane przez siebie wycinki z meczów, lub całe spotkania z rozpisaniem minut w którym znajdują się jego akcje. Tym samym rezygnujemy z przeglądania meczów we własnym zakresie przy wyborze akcji zawodnika.

Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka…

Pragniemy również serdecznie podziękować tym, którzy wspierali nasz projekt, do których nie możemy mieć żadnych zastrzeżeń przez cały czas współpracy. Dzięki Wam mogliśmy się rozwijać i mamy nadzieje, że zdobyte doświadczenie będzie owocować podczas transmisji live, dzięki czemu z przyjemnością będziecie zaglądać na nasz kanał YouTube, który liczy już ponad 11 tysięcy subskrybentów.

Dotychczasowe skróty dla wybranych…

Nie zapominamy o ciekawych projektach oraz eventach dla których zostawiamy furtkę odnośnie realizacji skrótów w dotychczasowej formie. Dotyczy to projektów Football Trials – Testy Piłkarskie, Ty Też Masz Szanse, Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu, Stal Rzeszów Steel Cup U-9 w Zakopanem, oraz tych, którzy wzbudzą nasze zaufanie – poparte również parafowaną umową.

0 votes, średnia: 0,00 z 50 votes, średnia: 0,00 z 50 votes, średnia: 0,00 z 50 votes, średnia: 0,00 z 50 votes, średnia: 0,00 z 5 (0 głosy, średnia: 0,00 z 5)
Musisz być zalogowany aby oceniać ten wpis
Ładuję

Dodaj komentarz